TRZY SREBRNE MEDALE DLA POLSKICH PIĘŚCIAREK NA MISTRZOSTWACH EUROPY W BUDVIE
Aneta Rygielska, Elżbieta Wójcik i Martyna Jancelewicz zdobyły po srebrnym medalu na Mistrzostwach Europy w boksie kobiet w czarnogórskiej Budvie.
Aneta Rygielska i Elżbieta Wójcik powtórzyły sukces z poprzednich Mistrzostwa Europy, które odbyły się w 2019 roku w Hiszpanii. Obie nasze reprezentantki są też brązowymi medalistkami Igrzysk Europejskich. Martyna Jancelewicz jest 2-krotną Młodzieżową Mistrzynią Europy.



W finałowych pojedynkach o złoty medal ME w Budvie nasze reprezentantki przegrały kolejono: Aneta Rygielska z Niemką Stefanie von Berge 1:4, Elżbieta Wójcik z Irlandką Aoife O’Rourke 0:5 i Martyna Jancelewicz z mistrzynią świata Litwinką Gabriele Stonkute 2:3.
SUZUKI MOTOR POLAND jest sponsorem POLSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO, wspiera POLSKI BOKS OLIMPIJSKI oraz jest współorganizatorem cyklu SUZUKI BOXING NIGHT.
e VITARA w podróży z magazynem KUKBUK
Kultowy magazyn i wiodąca platforma online poświęcona tematyce kulinarnej od 13 lat jest głosem wszystkich polskich foodies, inspirując do odkrywania nowych smaków i celebrowania jedzenia.
Dowiedz się więcejSuzuki Clean Ocean powraca do Augustowa
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejKażdy może zostać motorowodniakiem (Suzuki)
Sezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejSuzuki Swift Sport najlepszym samochodem ostatniej dekady!
Auto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcej

