Julia Szeremeta odebrała Suzuki S-Cross, nagrodę specjalną za zdobycie srebrnego medalu na igrzyskach olimpijskich w Paryżu
Podczas uroczystej gali zamykającej IV Forum Polskiego Boksu w Kielcach, Julia Szeremeta, srebrna medalistka XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu, odebrała nagrody od Polskiego Związku Bokserskiego, w czym miała udział spółka Suzuki Motor Poland.
W uroczystym przekazaniu Julii Szeremecie kluczyka do Suzuki S-Cross uczestniczył Mikołaj Matsumoto, dyrektor marketingu polskiego oddziału Suzuki Motor Corporation.
Julia Szeremeta zapowiedziała udział w jednym z pojedynków gali Suzuki Boxing Night.
e VITARA w podróży z magazynem KUKBUK
Kultowy magazyn i wiodąca platforma online poświęcona tematyce kulinarnej od 13 lat jest głosem wszystkich polskich foodies, inspirując do odkrywania nowych smaków i celebrowania jedzenia.
Dowiedz się więcejSuzuki Clean Ocean powraca do Augustowa
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejKażdy może zostać motorowodniakiem (Suzuki)
Sezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejSuzuki Swift Sport najlepszym samochodem ostatniej dekady!
Auto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcej




