Julia Szeremeta, Aneta Rygielska i Ela Wójcik w nowej kampanii reklamowej Suzuki SWIFT
„Suzuki SWIFT. Dla każdej Ciebie!” pod takim hasłem wystartowała nowa kampania promująca miejskie Suzuki z nadwoziem hatchback. W spocie występują reprezentantki Polski w boksie olimpijskim, uczestniczki ostatnich Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, na czele z wicemistrzynią olimpijską Julią Szeremetą.
Kampania pokazuje różnorodność zawodniczek. Suzuki SWIFT idealnie wpasowuje się w codzienność, potrzeby i styl życia bohaterek reklamy: kobiecych lecz silnych, z pasją do sportu.
Najnowsza odsłona Suzuki SWIFT ewoluuje w wyrafinowany, inteligentny kompaktowy samochód z wyrazistym designem. Produkowany w Japonii SWIFT został wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i zupełnie nowy silnik z napędem hybrydowym - daje jeszcze większą radość z naprawdę oszczędnej jazdy.
Kampania emitowana jest w największych stacjach telewizyjnych, w sieciach kin Cinema City, Multikino, Helios, w Internecie oraz w social mediach. Za produkcję i realizację kampanii w kinach odpowiada agencja Luna Media. Kampanię w telewizji zaplanował dom mediowy Value Media.
Więcej na: Swift dla każdej Ciebie.

Suzuki Clean Ocean powraca do Augustowa
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejKażdy może zostać motorowodniakiem (Suzuki)
Sezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejSuzuki Swift Sport najlepszym samochodem ostatniej dekady!
Auto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejSuzuki Motor Poland liderem Service Award Program 2025
Miło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcej

